Sitemizde ki Yeni Kategorilerimiz

Bebekoyunu.com.tr sitemizde oyun çeşitliliği kadar önem verdiğimiz bir diğer konu da kategori çeşitliliğidir. En sevdiğiniz oyunlara en kısa ve kolay yoldan ulaşmanızı amaç 19.09edinerek kategori çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz.

Bebek oyunu konseptinde bir çok oyuna yer verdiğimiz sitemizde yeni renkler, başka ilgi alanları ve herkesin sevebileceği tarzda diğer oyunlara yer vermeye özenle çalışıyoruz. Bu oyunlara kolayca ulaşmanızın ve sevdiğiniz türde oyunu kendi kategorisinde bulabilmeniz sizler için büyük kolaylık olduğundan kategori çalışmalarımız bizim açımızdan önem teşkil etmekte.

Editörlerimiz tarafından titizlikle tek tek gözden geçirilen oyunlar çocukların ve gençlerin ruh sağlığına zarar vermeyecek, gözlerini yormayacak ve ebeveynlerini rahatsız edecek içerikler barındırmayacak şekilde sitemizdeki kategorilere eklenir.

İşte bu kategori zenginliğine yeni katılan kategoriler arasında Temizlik Oyunları, Kuaför oyunları, Kız oyunları, Barbie oyunları ve çok sevdiğiniz Hazel bebeğin oyunlarını bir araya topladığımız Hazel Bebek oyunları kategorilerimizi sitemize kısa zaman önce dahil ettik.

Temizlik Oyunları özellikle kız çocuklarının ve temizliğin zorluğundan uzak bir tıkla istediği ortamı temizlemeyi seven yetişkinlerin oynamaktan zevk aldığı oyunlardan oluşur. 19.09Bebekoyunu.com.tr sitemizin kendi oyunlarının da dahil olduğu Temizlik Oyunları kategorimiz gün geçtikçe yenilenmekte ve birbirinden güzel oyunlarla zenginleşmektedir. Temizlik oyunlarının incelemesini yapacak olursak; bazen bir mutfağı bazen de bir yatak odasını temizleyecek oldukça dağıtılıp pisletilmiş ortamları bir tıkla pırıl pırıl yapacaksınız. 19.09rrrr  19.09rr

19.09Bazı oyunlarda tüm evin odalarını tek tek temizlemeniz hatta evin bahçesini de tertemiz yapmanız istenir. Bir sınıfı ya da iş yerini temizleyeceğiniz oyunları bulmanız da mümkündür. Oyunlarda yerlere saçılmış çöpleri temizler, eşyaları yerlerine yerleştirir ve ortalığı süpürürsünüz. Bunların hepsini mouse kullanarak gerçek temizliğin tüm yoruculuğuna inat bir tık kadar kolay halletmek eğlenceli olmaktadır. Temizlik Oyunları kategorimiz her geçen gün yenilenecek ve sitemizin kendi bünyesinde ki oyunlarını da fazlalaştırarak zenginleşektir.

Bilgisayar oyunları bizlere denemek istediğimiz işleri ve olmak istediğimiz meslekleri deneme şansını sanal olsa da vermektedir. Örneğin kuaförlük ve saç tasarımı konusunda tüm kızlar başarılı olmak isterler. Kuaför Oyunları kategorimizde tam da böyle deneyimler sizleri bekliyor olacak.19.09

Sevdiğiniz bir çizgi film karakterini ya da hayranı olduğunuz bir dünya starının kuaförü ya da makyözü olma hayalini yaşayacağınız oyunlar sitemizde çokca bulunmaktadır. Oyun yönergelerini takip ederek istediğiniz bir oyun kahramanı ya da hayranı olduğunuz kişiye cilt bakımı yapabilir, saçlarının stilini belirleyebilir ve makyaj yapabilirsiniz. Bir kuaför ya da güzellik merkezine gittiğinizde hangi hizmetlerden yararlanıyorsanız hepsi oyunlarımız içerisinde düşünülmüştür.

19.09deqw 19.09 19.09wef

Bazen de küçük bir bebeğin kuaförlüğünü üstlenip bebeklerin son derece huzursuz olduğu kuaför ortamında onları hem sakinleştirip hem de saçlarına model verebilirsiniz. Kuaför Oyunları kategorimizde bebekoyunu.com.tr sitemizin özel olarak sizler için hazırlattığı birden çok oyun bulabilirsiniz. Oyun çeşitliliğine fazlasıyla önem veren editörlerimiz sizleri hep aynı oyunlara mecbur etmek yerine her geçen gün kuaför oyunları kategorimizi de güncelleyerek zenginleştireceklerdir.

Kızların vazgeçilmez idolü Barbie de en sevilen kategorilerimizden birine ilham oldu. Barbie Oyunları kategorimiz en çok ilgi gören oyunları barındırmakta ve çok sevdiğiniz Barbie’nin birbirinden değişik maceralarını sizlere sunmakta.19.09

Barbie deyince aklımıza sadece şık giysileri ve zerafeti gelebilir. Barbie oyunları içerisinde sadece Barbie’yi süsleme ve giydirme oyunları bulunduğunu düşüneneler yanılıyorlar 19.09çünkü Barbie Oyunları kategorimizde Barbie’nin bir garson olarak hamburger servis ettiğine şahit olacak ve ona yardım edeceksiniz.

19.09Bazen de Barbie bir anne olarak karşımıza çıkacak. Onun bebeklerine en iyi şekilde bakmasına, banyo yaptırıp giydirmesine, güzelce besleyip uykuya yatırmasına yardımcı olacak ve  Barbie’nin ne kadar harika bir anne olabileceğini görmüş olacaksınız.

Tüm bunların yanında bir Barbie hayranı olarak her yeri Barbie’yi anımsatan mobilyalarla 19.09döşenmiş bir oda hayal ederek Barbie hayrn odası dekore edeceksiniz.

Çeşitli şekillerde birden çok Barbie dekorasyon oyununu Barbie Oyunları kategorimizde bulabilmeniz mümkün olacak. Tamamen kendi zevkinize göre Barbie ve sizin en sevdiğiniz renkleri kullanarak hayalinizdeki odayı döşeyebileceksiniz.

Barbie deyince aklımıza gelen detayları yazımızın başında belirtmiştik. Evet işte bu detayları da Barbie Oyunları kategorimizde bulmanız elbette ki mümkün olacak. 19.09 19.09dd 19.09eer

Barbie’yi her şekilde ve her mesleği denerken bulacağınız oyunlarda Barbie o gün hangi mesleği denemiş ya da ne kılığına girmek istemişse o konsepte uygun kıyafetleri kombinleyerek giydirecek ve Barbie ile bambaşka dünyalara, bambaşka mesleklere yolculuk etme imkanı bulacaksınız.

Sitemizde yeni yer verdiğimiz bir diğer kategoride Kız Oyunları kategorimiz oldu. Esasında kız ya da ekek gözetmeksizin herkesin severek ve eğlenerek oynayacağı oyunlarımınız çeşitliliği oldukça zengin.19.09

Belli bir kategoriye ait olmayan ve eğlecesi yüksek oyunları Kız Oyunları kategorimizde topluyoruz.

Özellikle de her yaştan izleyicinin çok sevdiği My Little Pony çizgifilminin birbirinden sevimli karakterleri Rarity, Apple Jack,Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash ve Twilight Sparkle’ın yer aldığı oyunlar sitemizin en çok tercih edilen oyunları haline gelmiştir. Kız oyunları kategorisinde kızların el becerisini göstereceği, kendileri için farklı ürünler tasarlayabilecekleri birbirinden farklı oyunlar bulunmaktadır.

Sitemizin en sevilen ve merakla beklenen oyun kahramanı hiç şüphesiz Hazel Bebektir. Hazel bebek oyunları sitemiz oyuncuları tarafından ilgiyle takip edilmekte ve yeni oyun talepleri oldukça yoğun bizlere iletilmektedir.

Sizin bu yoğun sevginiz ve ilginiz sonucuna sizler için Hazel Bebek Oyunları kategorimizi 19.09açtık ve tüm Hazel bebek oyunlarını kategorimizde topladık.

Hazel bebeğin her macerasında eğlence baz alınmış ve sizlerin ilgisini çekebilecek konseptler hazırlanmıştır. En güncel Hazel bebek oyunlarını ilk olarak sitemizde bulacak ve Hazel bebeğe en hızlı şekilde Hazel bebek kategorimizden ulaşacaksınız.

 

Tüm maceralarını ezbere bildiğinize emin olduğumuz Hazel bebek bazen Tavşan besleyecek bazen de balık sahibi olacak. Mutfağa girip sizin de yardımınızla yemek yapıp yiyecek ya da bahseçinde sebze meyve yetiştirecek, hatta annesi ile birlikte misafirliğe gidecek.

19.09eee 19.09sgf19.09

Son maceralarını arkadaşı ile yaşayan Hazel bebek sizlere arkadaşlığın önemini ve ilgilendiği evcil hayvanları saysesinde hayvan sevgisini aşılayacak. Çocuklar için oldukça faydalı içeriklerde hazırlanan ve her konsepti birbirinden güzel olan Hazel bebek oyunlarını yeni maceraları ile sizlerle Hazel Bebek Oyunları kategorimizde buluşturmaya devam edeceğiz.

Tüm bu güzel oyunları itina ile hazırlayıp, tek tek seçerek, içeriklerini kontrol edip çocuklar için zararlı bir öge barındırmadığına emin olduktan sonra www.bebekoyunu.com.tr adresimize eklemeye devam edeceğiz. Sizler güvenle oyunlarımızı oynayabilir, çocuklarınızın sitemizde güvenle hiçbir zararlı içerikle karşılaşmayacağına emin olarak iç rahatlığı ile sitemizde çocuklarınızı oynatabilirsiniz. Yeni oyunlarımızı takip etmeye devam edin. Bebekoyunu.com.tr ailesi olarak sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir