Sitemizde ki Oyun Çeşitliliği

Çok eğlenerek vakit geçirdiğinizi umduğumuz www.bebekoyunu.com.tr sitemizde en güncel ve en güzel bebek oyunları ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bizler bebek oyunları sitesi olarak misyonumuzu yerine getirdiğimiz kadar sizler için çok farklı kategorilerde oyunlara da sitemizde yer vermeye çalışmaktayız. Oyun çeşitliliğini çok önemsemekte ve son çıkan oyunlara sitemizde yer vermekteyiz.

Oyun ve kategori çeşitliliği için sitemize yeni açmış bulunduğumuz katerorilerimizden bazıları Kuaför oyunları ve Temizlik oyunları kategorileri oldu. Oldukça büyük bir ilgiyle karşılanan bu kategorileri her gün yeni oyunlar ekleyerek zenginleştirmeye ve güncel tutmaya çalışmaktayız.

Temizlik oyunları kategorimizde bütün oyunlar büyük ilgi görmekte. İnançlarımızda ve kültürümüzde temizliğin büyük bir önemi olduğundan temizliği seven bir toplum olarak çocuklarımızın da temizlik oyunlarını çok sevmesi gayet olağandır.

En çok ilgi gören temizlik oyunları genç odalarının ve evin diğer odalarının temizlendiği oyunlar olmakta. Bunlara örnek olarak sitemizde Polly Temizlik Yapıyor, Hamarat Kız,Ceren’in Temizlik Zamanı gibi oyunlar büyük ilgi gördü ve yüzlerce kez oynandı.

29.07f 29.07few 29.07

Dağınık odalarını toplayan ve temizleyen oyun kahramanlarına yardım etmeyi çok seven oyuncularımız sadece ev ve oda temizliği ile kalmayıp Restorant hatta kuaför salonu temizleme gibi görevleri de başarıyla yerine getirdiler.29.07 29.07fffff

Sadece ortalığa saçılmış çöpleri toplayıp yerleri süürmekle kalınmadığı için temizlenecek ortamda yerli yerinde bulunması gereken eşyaların yerlerini bulmaya çabalamanız istenmiş ve oyunlar daha eğlenceli hale getirilmiş.

Temizlik oyunları kadar ilgi çeken ve çok tıklanan Kuaför oyunları kategorimizde kuaförlük mesleğinin deneyimini yaşamak isteyen oyuncularımız için bir çok oyun bulunuyor. Bazen ünlü bir yıldızın herkes tarafından bilinen saç stilini değiştirecek bazen de bir kuaför salonu işleteceksiniz.

29.07 29.07fffff 29.07f

Kuaför oyunlarının büyük ilgi görmesi sonucu bebek oyunları tutkunlarının çok sevdiği Hazel bebeğe de ilham kaynağı oldu ve Bebek Hazel Kuaförde oyunu sizlerle buluştu. Hazel bebeğin kuaförü olacağınız oyunda sevimli bebeğin hem saçlarını kesecek hem de kuaförde saç kestirmekten korkan küçük bir çocuğu nasıl oyalayıp saçlarını keseceğinizin deneyimini yaşayacaksınız.

29.07d 29.07z 29.07

Kuaför oyunları ve Temizlik oyunlarında esas olan dikkat ve el becerisidir. Tüm bu oyunlarda konsantrasyonunuzu ve dikkatinizi sınayacak, mouse hakimiyetinizle oyunları ustalıkla tamamlayacaksınız. Hiç yorulmadan, eğlenerek deneyim sahibi olacağınız kuaförlük mesleği ve temizlik işleri bir oyuna dönüştüğünde ne kadar eğlenceli olabiliyor bunu da görmüş olacaksınız.

Her geçen gün yenilenen kategorilerimizde ki oyunlar büyük bir özenle seçilmekte ve çocuklar için zararlı olabilecel hiç bir içeriğe yer verilmemektedir. Oyunların incelemeleri oyunlar gözden gözden geçirildikten sonra yazılmakta ve her bir oyun sizlerle buluşturulmaktadır. Var olan kategorilerimiz ve sitemize yeni dahil olacak kategorilerimizde ki oyunlarda www.bebekoyunu.com.tr ailesi olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir