Sevimli Hayvan Dostlarımızın Oyunları

Sitemize çok farklı formatlarda çok eğlenceli oyunlar eklemekteyiz. En çok tutulan oyunlar hiç şüphesiz ki bebek bakma oyunları olmaktadır. Ama bir farkla bebek hayvanlara bakıcılık yapılan oyunlar da bir o kadar ilgi görmekte. Sevimli dostlarımızı ne kadar sevdiğimizi gösterdiğimiz oyunların bazılarını hep birlikte inceleyelim.

Sitemize eklendiği günden beri çok ilgi gören oyunlar My Little Ponny çizgi filminin kahramanlarını konuk eden oyunlar olan “Bebek Ponyler” ve ” Ponylerin Bakıcısı” oyunları oldu.

f 27.05f

Her iki oyunda sevimli Ponylerin ihtiyaçlarını giderme yönünde ve çok eğlenceli. Bebek Ponyler oyununda küçük bir pony’nin temel ihtiyaçları yanı sıra temizlenme ve taranma gibi ihtiyaçlarını da gidereceksiniz. Ponylerin Bakıcısı oyununda ise en leziz yiyeceklerle ponyleri besleyeceksiniz. Her iki oyunda da ponyler ihtiyaçlarını sizlere kafalarında ki baloncukla gösterecekler siz de oyun ekranında onların isteklerini bulup mouse ile ponylere vereceksiniz. İki oyun da çok eğlenceli ve basit olacak.

Sevimli hayvanlarla ilgili onları tedavi edeceğiniz oyunlar da çok sevildi ve ilgi gördü. Yaralanmış ya da hastalanmış hayvanlara yardımcı olmak ve başarılı bir veteriner olmak isteyenler için harika bir deneyim  olacak  oyunlarımız “Pet Klinik” ve “Hayvan Kliniği” olarak karşımıza çıkıyor.

27.05dd 27.05f

Pet Klinik oyunumuzda siz bir hayvan kliniğinde hemşire olacaksınız. Kliniğinize gelen hayvanları sedyeden alarak doktorun yanına götüreceksiniz. Hayvanları kucağınıza almak için üzerlerine bir kez tıklamanız yeterli olacak.

27.05fff27.05rr

 

Daha sonra doktorun yanına getirdiğiniz hayvanı doktor bey muayene edecek ve teşhis koyarak tedavisini size kafasında beliren baloncukta gösterecek. Siz tekrar hayvanı kucağınıza alarak oyun ekranında ki mindere koyacaksınız. rrFakat gelişigüzel bir mindere değil doktorun tedavisini önerdiği mindere oturtacaksınız.

Örneğin doktor bey aşı olmasını öerdiyse altında aşı simgesi olan mindere, sargı bezi ile sarılmasını önerdiysei sargı bezi olan mindere oturtacaksınız. Tedavisi olan her hayvandan para kazanacaksınız.

Sedyeye hayvanlar arka arkaya gelecekler. Onları da çok bekletmeden tedavi minderine koyduğunuz hayvanın hemen arkasından diğer hayvanı kucağınıza alarak doktora götürmeniz gerekmekte. Böylelikle daha fazla hayvan tedavi olmuş, sizin kliniğiniz de daha fazla para kazanmış olacak. İlk etapta kolay olan oyun ilerleyen aşamalarda biraz daha zorlaşacak ama bir o akdar da eğlenceli olacak.

Diğer oyunumuz olan Hayvan Kliniği de anlattığımız oyun ile benzerlik gösteriyor. Bu oyunda başarılı bir veteriner olacak sevimli dostlarımızı tedavi edeceksiniz.27.05  Oyunumuzda hasta yataklarına ard arda gelen hayvanlar size ne kullanmanız gerektiğini gösterecekler. Sizin tek yapmanız gereken oyun ekranında ki tedavi malzemelerini kullanarak onları tedavi ederek daha iyi hissetmelerini sağlamak olacak. Tedavi ettiğiniz her hayvan için puan alacak ve level atlama şansı yakalayacaksınız. Level atladıkça hasta sayısı artacak ve sizin de tedavi hızınızı arttırmanız gerekecek.

Çok eğleneceğinize emin olduğumuz diğer oyunlar ise sevimli hayvanlara bakıcılık ettiğiniz ve onları yıkadığınız oyunlar olacak.

dddddd 27.05 27.05f

Yavru Kedilerin Bakımı” ile en sevimli kedileri besleyecek ve oynatacak, ” Sevimli Hayvanlar” oyunu ile onlara en iyi şekilde bakıcılık edecek “Köpekleri Besle” oyunumuzda sevimli obur köpekleri besleyecek ve onarla harika zaman geçireceksiniz.

Bebek yıkama kategorisinde yavru hayvanlarınızı yıkayacağınız oyunlar da en az bakıcılık ettiğiniz oyunlar kadar eğlenceli olacak. ” Sevimli Kedim” ve “Bebek Hamster’ı Yıka” oyunlarında önce bu sevimli şeyleri güzelce yıkayacak daha sonra onları besleyip sevginizi gösterecek ve en tatlı hayvan giysileri ile giydireceksiniz.

27.05rr 27.05

Sevimli dostlerınız bu itina ve sevgi dolayısı ile çok mutlu olacak sizlere de evcil bir hayvanın bakımları konusunda deneyim kazandırmış olacaklar. Bu sevimli hayvanlar ile bebekoyunu.com.tr sitemizde sizlere bol oyunlu eğlenceli dakikalar dileriz.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir