Oyun Dünyasının Yeni Yıldızı

Bilgisayar oyunları tıpkı bir film ya da çizgi film gibi kendi yıldızlarını yaratmaya başladı. Bunun en büyük örneği Hazel bebekten sonra Bebek Barbie de görmüş olduk. Çok sevilen Barbie’nin küçük bir kız halinde gösterildiği oyunlarda bebek Barbie sevimliliği ve oyunlarının eğlenceli olması ile tüm dikkatleri üzerinde topladı. Her hafta yepyeni bir oyun ile bizlerle olan ve yeni oyunu Türkiyede ilk kez  www.bebekoyunu.com.tr  de yayınlanan Bebek Barbie Oyunları bir çok konsepti konu almaktadır. Bir çok oyunu bulunan ve her oyununda farklı bir macerayı oyuncusuyla birlikte yaşayan Bebek Barbie çok kısa bir zamanda kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturdu.

09.09

Bebek Barbie çocuklar açısından oldukça uygun içeriklere sahip oyunları ile bazen bir balerin oluyor bazen de okulunda düzenlenen en popüler kız yarışmasına onu hazırlamanızı istiyor. Tedavi konseptini de oyunlarında sık sık kullanarak çocuklara ilk yardımın önemini aşılayan bebek Barbie bazen de sizlerden harika tasarımlar yapmanızı istiyor. Tüm bu eğlenceli oyunların tutkunları bebek Barbie’nin oyunlarını dört gözle beklemektedirler.

Sitemizin her zaman çok ilgi gören ve kız erkek fark etmeden tüm oyuncuların ilgi alanlarına hitap edecek oyunları rahatlıkla bulabileceği ve popülaritesini asla kaybetmeyen bir diğer kategorisi de Çocuk Oyunları kategorisi olmaya devam ediyor. En geniş oyun yelpazesine sahip olan Çocuk Oyunları kategorimizde çoğunlukla bulabileceğiniz sağlık ve doktor oyunları son dönemin en çok tercih edilen oyunlarıdır. Son dönemlerde tedavi oyunları arasına en çok ilgi çeken beyin ameliyatı oyunlarımızı Çocuk Oyunları kategorisinde toplamaktayız. Gerçek hayatta oldukça ciddi operasyonlar olan beyin ameliyatları çocukların dünyasına yine çocukca bir bakış acısı getirir ve hayal dünyalarına zarar vermeden ele alınır.
09.09

Popülaritesi artan tüm  oyunları sitemize eklerken olmazsa olmazımız her zaman oyunların tek tek gözden geçirilmesidir. Hepsi gözetimden geçmiş tamamen zararsız oyunlara yer veren sitemiz çocukların ruh sağlığını bozmayan oyunlara yer vermeyi sizlere garanti etmektedir.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir