Kızların En Çok Tercih Ettiği Oyunlar

Güzelliğine düşkün olan ve güzellikten bakımdan yana her şeyi ilgi ile takip eden süslü kızlarımızın oyun tercihleri de bu yönde olmakta. Güzel bir kıza göz alıcı bir makyaj yapmak, saçlarını son dönemin trendlerine uygun hale getirmek ya da şık kıyafetlerle giydirmek güzellik oyunlarını seven kızların vazgeçilmezidir.

 

Güzellik denince aklımıza ilk gelen kahraman hiç şüphesiz Barbie olur. Barbie oyuncaklara, çizgifilmlere ve günlük hayatta kullandığımız eşyalara olduğu kadar oyunlara da ilham kaynağı oluyor. Barbie’yi konu alan oyunlar oldukça zengindir ve çeşitlilik gösterir. Sitemizde bulunan Barbie oyunları kategorimizde onlarca Barbie Oyunu sizlerle buluşur ve hepsi birbirinden farklı güzelliktedir. Barbie’nin en çok tercih edilen oyunları giydirme üzerine olmaktadır. Barbie’yi en şık kyafetlerle giydirmek oldukça eğlencelidir. Böylelikle Barbie hayranları hayallerinde ki Barbie bebeği de ortaya çıkarmış olmaktadırlar.

26.02fc

Süslenmeyi her yaştan kız çok sever. Makyaj yapmaya ve renklerin büyüsüne hepimiz küçük yaşlarda kapılırız. Annesinin makyaj malzemesini gizlice kullanan çocuk yok gibidir. Makyaj yapmak için büyümeyi bekleyen kızların bu hayallerini gerçekleştirdikleri oyunlar tabi ki Makyaj Oyunlarıdır. Bazen oldukça bakımsız bir kızı harika bir makyajla güzelleştirmek eğlenceli olabilir. Güzelliği ile meşhur bir oyun ya da çizgi film kahramanlarını da bulacağınız oyunda en sevdiğiniz kahramana makyaj yaparak onun daha da güzel görünmesini sağlarsınız.bratz-in-makyaji-597 Çizgi film ve oyun kahramanlarının dışında dünyaca ünlü starların da konuk olduğu oyunlarda çok sevdiğiniz bir sanatçıyı da bulabilir ve bu starı sahneye hazırlamak için en gösterişli sahne makyajlarını yapabilirsiniz. Renkleri kullanma özgürlüğünün sonuna kadar sizlere bırakıldığı oyunlarda küçük makyaj tüyoları da bulmak mümkün olur.

 

Kızların güzellik denince akıllarına hiç şüphesiz ki ilk olarak kuaförleri gelir. Küçük yaşlarda kuaför olmayı hayal eden kişiler oldukça fazladır. Bir kuaförün müşterisi üzerinde uyguladığı saç yapımından cilt bakımına, kaş almadan bakım kürleri uygulamasına kadar bir çok konuda deneyim yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi Kuaför Oyunlarıdır. Saç bakımı da yapılan oyunlarda bir periden küçük bir bebeğe, ünlü yıldızlardan sevdiğiniz kahramanlara kadar geniş bir müşteri seçeneğiniz olur. Başarılı bir kuaför gibi tüm ayrıntıları ile ilgilendiğiniz oyun kahramanları sizlerin seçimleri ile göz kamaştırıcı görünür.

26.02dv

Kızların en sevdiği bu oyunlar hiçbir zararlı içerik barındırmamakla birlikte bazı deneyimleri yaşamayı sağlar. Kıyafet kombini, makyajlarda kullanılacak renklerin uyumu ve seçilen kıyafetler ile kişisel zevklerini ortaya koyan çocuklar bu konularda kendilerini geliştirirler. Sitemizde her geçen gün yenilenen kategorilerimiz ile bu tarz oyunların en güncellerine ulaşmanız her zaman mümkün olacaktır.

 

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir