Hazel Bebek Oyunları Kategorimiz Gün Geçtikçe Zenginleşiyor

Son zamanların en sevilen oyun kahramanı haline gelen Hazel bebek, oyunları sabırsızlıkla beklenen ve her çıkan yeni oyunu ile hayranlarını sevindiren bir hal almıştır. Hazel bebek oyunları denince akla gelen ilk oyun sitesi olan bebekoyunu.com.tr yeni çıkan tüm Hazel oyunlarına anında yer vererek Hazel bebek hayranlarını mutlu etmeyi başarmaktadır.

Hazel’in küçücük bir bebekten başlayan macerası her oyununda biraz daha büyümesi, yeni şeyler öğrenmesi, okula başlaması ve hatta abla olması ile devam etmektedir. Bir bakıma artık abla olan Hazel, bebek olmaktan çıkmış ve yeni oyunlarında sadece “HAZEL” olarak adlandırılmaya başlanmıştır.

25.01Kardeşi Mete’ye büyük mutluluklar içerisinde kavuşan Hazel çocuk bakımında annesine yine oldukça yardım ederek ne kadar sorumluluk sahibi olduğunu göstermiştir. Hazel’in bu macerasında da her zaman ki gibi ona yardımcı olarak Hazel’in oyunda vermek istediği mesajı da oyuncularımız almaktadır. Kardeş sevgisi ve abla olma sorumluluğu “Hazel Ve Kardeşi Mete” oyununda oyuncuya öğretilmiş ve eğlenerek öğrenmenin en güzel örneği yaşanmıştır.

 

Hazel ilk oyunlarında hep yalnızken sonra ki oyunlarında Hazel’e arkadaşları, anne ve babası da eşlik eder olmuştur. Son oyunlardan olan “Hazel Ve Kardeşi Mete” oyunu ile “Hazel Ve Babası Balık Tutuyor” oyununda Hazel’in babası ile tanışma imkanı da yakalanmış bulunuyor.25.01 Tıpkı annesinin sözünü dinleyip annesine yardımcı akıllı bir kız gibi davrandığı gibi babasının da sözünü dinleyen Hazel babası ile baş başa yaşadığı “Hazel Ve Babası Balık Tutuyor” oyununda yine çok eğlendiriyor ve balık tutmanın inceliklerini sevenlerine öğretiyor.

 

Hazel’in artık ne kadar büyüdüğünü ve başarılı olduğunu okulunda geçen oyunlarda görmek mümkün olmaktadır. Buna en iyi örnek ise “Hazel Bebeğin Elişi Dersi” oyunumuz olmuştur. Arkadaşının uyarısı ile ödevini hatırlayan ve hemen işe koyulan Hazel sizlerin yardımı ile sınıfın en başarılı ödevini yaparak öğretmeninin de takdirini kanazanıp sınıf içerisinde paylaşımcı ve örnek davranışlarını sürdürmektedir.

Ayrıca bu oyunumuzda Hazel’İn el işi dersi konu alındığı için birbirinden güzel süsleri yapmayı ve elişi malzemelerini kullanmayı öğrenmek mümkün olduğu gibi bir çocuğun ödevleri üzerinde ki sorumluluğu oyuncuya işlenir.25.01

Hazel arkadaş canlısı olduğu kadar hayvan sever bir çocuktur. Evde beslediği hayvanları onun bu özelliğini gözler önüne serer. Hazelin evinde beslediği hepsi birbirinden tatlı kedisi, tavşanı ve kuşu bulunmaktadır. Hazel severleri son olarak buluşturduğumuz yeni oyunda Hazel’in sevimli ama bir o kadar huysuz kedisi ile yaşadığı macerası konu alınır. 25.01Tüm huysuzluğu ve yaramazlığına karşı Hazel’in kedisine karşı sabırlı ve sevecen tutumu hayvan dostlarımıza nasıl davranmamız gerektiği konsunda oyuncuya önemli dersler verir ve bu oyun da diğerleri gibi çok ama çok sevilmiştir.

Hazel’in oyunları çok ilgi gördüğü gibi ziyaretçiler tarafından sürekli olarak yeni oyunu çıkması için istek almaktadır. Basit bir bilgisayar oyunu olmanın çok dışında olan Hazel bebek oyunları düşünülmüş, bir konu içeren ve içerdiği konuyu en küçük detayına kadar ele alan bir oyun olduğu için yeni oyunu sevenleri ile buluşturmak en az 1 hafta en fazla ise 15 günü bulmaktadır.

25.01

Hazel’in yeni çıkan oyununu Türkiyede ki tüm oyun sitelerinden önce ilk olarak www.bebekoyunu.com.tr de bulmak mümkün olduğu gibi yeni oyunun geleceği facebook sayfamızdan birkaç dakika önce duyurulur. Bebek oyunu olarak Hazel’in çıkan her yeni oyununu tek tek gözden gerçirip açıklayıcı içerik yazısı ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir