En Güzel Oyunların İncelemeleri

Hergün yenilenen, en son çıkan oyunlara sizler için yer vermeye çalıştığımız bebekoyunu.com.tr sitemizde son bir ay içerisinde en sevilen en çok tıklanmış oyunları sizlerle inceleyeceğiz.

bebek-hazel-kuaforde-155

Eklendiği andan itibaren en çok tıklanan ve popülaritesi en yüksek oyun Hazel bebeğin maceralarını konu alan oyunlar oluyor. Sitemize son eklediğimiz “Bebek Hazel Kuaförde” oyunu çok sevildi ve tıklandı. Hazel bebeğin kuaförü olacağınız oyunda öncelikle Hazel bebeğin korkularının yatışması için onu oyuncakları ile sakinleştireceksiniz ve daha sonra saçlarını sılatarak kesimini yapacaksınız.

.10.0410.04e

Hazel bebeğin kafasında beliren baloncukta yapmanız gereken sırasıyla gösterileceği için işiniz çok kolay olacak. Saç kesimi tamamlanınca bir sonra ki aşamaya geçeceksiniz ve Hazel bebeği yine önce sakinleştirmek için ona emziğini ve sütünü vereceksiniz.10.04

Karnı doyan Hazel bebek sakinleşerek saçlarına bebek yağı sürmenize izin verecek. Rahat taranması için sürdüğünüz yağın ardından omuzlarına havlusunu serip saçlarını tarayacaksınınız. Önce önleri daha sonra saçlarının arka kısmını tarayacak ve tarama işlemi bitince havlusunu alarak çöpe atacaksınız. Böylece çocukların en çok sıkıldıkları ve sorun çıkardıkları saç tarama aşaması kolaylıkla gerçekleşmiş olacak ve siz bir sonra ki aşamaya geçmeye hak kazanacaksınız.

10.0410.04f

 

Sonra ki aşama Hazel bebek yıkama ve giydirme olacak. Banyoyu çok sevse de Biraz da korkan Hazel bebek ağlmaya başladığında oyuncaklarını küvetin içine koyacaksınız ve saçını köpüklerken ya da yüzünü yıkarken ağlamayacak. Yıkanma işlemi bitince  Hazelin yanında “go to room” yazısı belirecek. Yazıya tıkladığınızda Hazel bebeği odasına götürüp kurulayacak ve Hazel bebek giydirme işlemini tamamlayacaksınız..

 

 

10.04ff

Son aşama Hazel’in bildiğimiz saç modelini yapabilmek için ona bir toka seçerek saçlarını toplamak olacak.

Bir sürü toka arasından kıyafetine uygun bir toka seçecek Hazel’in saçlarını toplamış olacaksınız. Böylece Hazel bebek tertemiz ve çok mutlu bir şekilde güne başlamış olacak.

 

Bir sonraki oyunumuz bebek oyunları arasında en sevileni olacak. Çocuk programları arasında en sevilenlerden biri olan büyük dostumuz Dinazor Barney sizin tasarlayacağınız bir doğum günü pastası önünde size çok güzel bir süpriz yapacak.

10.04ffd

Oyun başladığında Barney size oyunu ingilizce olarak anlatacak. Ve daha sonra süslemeniz gereken pastanın renksiz hali ekrana gelecek. Siz öncelikle dilediğiniz renklerde pastanızı renklendirecek daha sonra da en güzel pasta süsleriyle pastanızı zevkinize göre süsleyeceksiniz.

10.04rrrDilediğinizde her katını farklı renklerde boyayacağınız üç katlı pastayı boyarken renk seçenekleri kısıtlı olsa da pastanızın harika görünmesini sağlayacak renkler oyunda mevcut olacak.

Pastayı renklendirdikten sonra ekranda ayıcık şeklinde ki süslemeyi kullanabilir diğer süsleri görebilmek için ayıcığın altında ki ok iaretlerine tıklayarak diğer süsleri görebileceksiniz. Oyunda ki pasta süslemeleri de renksiz ve onları da dilediğiniz renklerde boyayabileceksiniz.

10.04

Pastanızın süslemesi bitince oyun ekranının sağ alt köşesinde ki “HURRAY” sekmesine tıklayın. Bu sekmeyi tıklar tıklamaz Barney ve sevimli dostları birden bire ortaya çıkacak ve size çok güzel bir sürpriz yapacaklar. Çok seveceğinize emin olduğumuz bu oyun Bebek Pasta Oyunları arasında favoriniz haline gelecek.

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir