Bebek Oyununda Oyun ve kategori çeşitliliği

Bir oyun sitesinde kullanıcının en çok tercih edeceği oyunları bir arada bulabilmesi için en gerekli olan kategorilendirme sistemidir. Bizler oyuncularımızın zahmetsiz bir şekilde en sevdikleri tarzda ki oyunlara ulaşabilmesini sağlamak için sitemize yeni kategoriler açmaya devam ediyoruz. Bu kategorilerin en yenisi Çocuk Oyunları kategorimiz oldu.

14.04f

Bebek oyunu denince aklınıza bebeklerin bakımının üstlenildiği daha çok kızlara hitap eden oyunlar gelebilir. Oysa ki sitemizde her yaştan oyuncunun kız ya da erkek fark etmeksizin seveceği oyunlar bulması için çabalıyoruz. İşte Çocuk Oyunları kategorisi böyle meydana çıkmış oldu. En sevilen ilk yardım oyunları, doktor oyunları ve farklı tarzda  ki eğlence oyunlarını Çocuk Oyunları kategorimizde topladık. Her geçen gün yenilemeye devam edeceğimiz kategorimizde erkeklere de kızlara da hitap edecek farklı ve eğlenceli oyunlara yer vermeye devam edeceğiz.

En çok tercih edilen oyunların bir diğeri ise Giydirme Oyunları oluyor. Özellikle de kızların giyime ve modaya düşkünlüğü malumdur. İşte giydirme oyunlarının faydası da burada ortaya çıkar. rarity-nin-yeni-kostumleri-922Çocukların içinde ki tasarım ve kombin kabiliyetini kolaylıkla yansıtacakları oyunların yanısıra, karar verme ve görsel uyum yakalama açısından çocukların algısını geliştirir. Sadece kızların değil erkek oyuncuların da severek oynadığı giydirme oyunlarında en sevdikleri dünya starını giydirme ve onun modacısı olma hayalini bile yakalayabilecekleri oyunlar mevcuttur. Bebekleri de giydirme şansı yakalayacağınız oyunlarda sevimli afacanları dilediğiniz kadar giydirebilir ve gerçekte bebeklerin hiç sevmediği bu eylemi oyunlarda zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Kızlar kadar erkeklerin de ve hatta yetişkinlerin de bayılarak oynadığı oyunlardan biri de hiç şüphesiz Yemek Oyunlarıdır. Yemek yapmak oldukça zahmetli ve bazen de sıkıcı olabilir. İşte yemek oyunlarının farkı ve eğlencesi burada ortaya çıkar. Tüm dünya mutfaklarından tarifleri kolaylıkla uygulayabileceğiniz yemek oyunlarında sıkılmadan ve zorlanmadan sadece mouse kullanarak harika sonuçlar elde edebilir ve hiç bilmediğiniz yemeklerin tarifleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocukların da mouse hakimiyeti açısından önemli olan yemek oyunları hiç bir zararlı içeriğe yer vermez ve çocuklar açısından hiç bir kötü etki barındırmaz.

14.04

 

Bebek oyunu ailesi olarak her yaştan oyuncunun her türlü tercihine cevap verebilecek oyunlara yer vermeye ve her gün istisnasız yeni oyunlar ile sizleri buluşturmaya devam edeceğiz.

Yazar – Editör
Tuğba Özgür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir