Bebek Hazel’in Yeni Macerası

12.02f gbhnSitemizde daha önce de oyunlarına yer verdiğimiz ve oldukça sevilen Hazel bebeğin yeni macerası olan bu oyun sizi çok eğlendirecek. Her insanın sabah kalktığında yapması gereken ağız ve diş bakımını yaparken küçük Hazel’e yardım etmeye ne dersiniz? O yapması gereken bu bakımını sizin sayenizde kolaylıkla gerçekleştirecek ve eksiksiz bir şekilde öğrenecek.Hazeli bu deneyiminde yalnız bırakmadığınız için onu çok ama çok mutlu edeceksiniz.

Oyuna Hazeli tatlı uykusundan onu şefkatle uyandırarak başlayacaksınız. Onu korkutmadan okşayarak uyandıracak ve uyku sersemliğini atması için beşiğinde bir s12.02dfüre oyun oynatacaksınız. Hazel size ne ile oynamak istediğini kafasında beliren baloncukta gösterecek ve siz de ona istediği oyuncaği mouse ile tutup vereceksiniz.

Oyun oynayarak güne mutlu başlayan hazelin yataktan kalkar kalmaz yapması gereken ağız ve diş bakımı ve yüzünü yıkama aşaması başlamış olacak.

13.02Sıra gelecek Hazel için gerekli malzemeleri seçmeye. Ekrana gelecek listeden hazelin dişlerini fırçalarken ve yüzünü yıkarken lazım olacak malzemeleri işaretleyeceksiniz. Bütün doğru malzemeleri bulduğunuzda bunları sıraya koymaya başlayacaksınız.

Hazelin resimleri üzerine önce diş fırçası ardından dil temizleyici, daha sonra diş arası fırçası ve sabunu sırayla hazele vereceksiniz. ve sıra banyoya geçmeye gelecek.

Banyoda yapmanız gerekenler size gösterilecek. Ok işareti ile tıklamanız gereken yerler ve uygulamanız gereken aşamaları göreceksiniz.gh12.02 Önce hazelin dişlerini fırçalayacak,daha sonra dilini temizleyecek, sonrasındaysa diş aralarını ince fırçayla temizleyeceksiniz.

12.02bnfgAğız bakımı tamamlanan hazelin yüzünü de sabunlayıp tıkadıktan sonra hazel tertemiz, sağlıklı bir güne sayenizde başlamış olacak.

Hepimize örnek olması gerek bu günlük bakım oyununu çok sevecek ve Hazel Bebek Dişlerini Fırçalıyorken çok eğleneceksiniz.

 

Yazar- Editör

Tuğba Özgür

4 thoughts on “Bebek Hazel’in Yeni Macerası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir